7 переваг навчання у нас, чому саме ми!

Так працювали наші колеги в 1903 році, а отак -  сьогодні

7 переваг

навчання за освітньою програмою

«Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій»

кафедрі Зварювального виробництва НН ІМЗ ім. Є.О.Патона

1.  Безкоштовне навчання за всіма освітніми ступенями бакалавр--магістр--PhD (доктор філософії)  з отриманням стипендії в розмірі від 2000 грн (2023р.).

2.  Гарантоване надання місця в гуртожитку на території Університету.

3.  Отримання класичної підготовки фахівця завдяки  вивченню інформатики, наук про метали, прикладної механіки, електротехніки, робототехніки, зварювальних технологій та обладнання, конструювання, оцінювання якості, які забезпечують адаптацію випускника до умов роботи практично в будь-яких сферах виробництва.

4.  Всі умови для отримання та вдосконалення знань класичних та прикладних програм ІТ-технологій

5.  Можливість навчатися за міжнародними магістерськими програмами в університетах Німеччини, Бразилії та отримати подвійний диплом.

6.  Можливість навчатися за спеціальною програмою «Міжнародний інженер зварювання» ( IWE, International Welding Engineer ) з видачою міжнародного сертифікату.

7.  Заняття студентів проходять в окремому Навчальному корпусі Зварювального факультету, що створює неповторну атмосферу спілкування, єдності духу і взаєморозуміння між викладачами кафедри і студентами.

Ви маєте можливість поспілкуватись в режимі онлайн:

- із завідувачем кафедри

- з відповідальною особою приймальної комісії

Завантажити: http://zv.kpi.ua/images/stories/abitur/zf_plakat_a2_zv.pdf