Teл. кафедри:
+38 044-2048240

Акредитація

Матеріали сайту

ВСТУП НА 1 КУРС

Якщо ти щойно закінчив школу або коледж, вже одержав документ про повну загальну середню освіту чи диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра, твій наступний крок – скласти національний мультипредметний тест! Якщо ти вже складав його торік або склав зовнішнє незалежне оцінювання у попередні роки, ти можеш скористатись результатами цих тестувань. Але головне – ти маєш обрати майбутню професію та обдумати свій подальший шлях. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки (якщо ти завершив навчання у школі) або 3 роки (якщо ти маєш диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра чи фахового молодшого бакалавра). За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

На кафедру Зварювального виробництва НН Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона  прийом на 1 курс проводиться за наступною спеціальністю та освітньою програмою:

спеціальність -  131-Прикладна механіка

освітня програма - «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій»

Для отримання додаткової інформації про спеціальність, освітню програму та наші заходи запрошуємо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/N1iFADih3iDwewRv6

Сьогодні зварювання є одним з найголовніших технологічних процесів, що застосовується для виготовлення конструкцій та виробів. Без зварювання неможливе будівництво, автомобіле-, судно-, мосто- і літакобудування, створення сучасних високоефективних машин, механізмів та обладнання для виготовлення продукції, що відповідає найвищим вимогам сучасності, а також виробництво воєнної техніки. Технології зварювання занурюються в глибини світового океану та виходять у простори безмежного космосу. Вони необхідні для створення як великогабаритних конструкцій, так і для виробів, що характеризуються мікро- і навіть нанорозмірами, зокрема в електроніці при виготовленні мікропроцесорів, а також в дослідженнях, що пов’язані з вивченням будови матерії та всесвіту. Зварювання застосовують навіть у медицині для з’єднань живих тканин. За допомогою технологій зварювання отримують нероз’ємні з’єднання не тільки металів та сплавів, а й металів з неметалами, керамікою, композиційних матеріалів, надсучасних суперсплавів. Основою створення новітніх конструкцій є застосування технологій комп’ютерного моделювання та проектування, гібридних та синергетичних інноваційних технологій зварювання. В усіх економічно розвинутих країнах світу існує величезний попит на фахівців зі зварювання. Отримані знання дають можливість нашим випускникам працювати в будь-якій галузі діяльності людини як в Україні, так і за кордоном.

У 2023 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів. Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 03 квітня та триватиме місяць. Основна сесія НМТ буду проводитись з 05 червня до 23 червня в Україні та 41 країні світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з трьох предметів, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування впродовж 180 хвилин. Результат можна буде отримати одразу після завершення тестування. Деьтально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у нашому спеціальному розділі.

Для вступу за державним замовленням всі вступники мають подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційний лист.

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 15 заяв.Загалом на всіма базами вступу (повна загальна середня освіта, диплом молодшого спеуіаліста, молодшого бьакалавра, фахового молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста чи диплом магістра) та за всіма формами здобуття освіти (денна, заочна) сумарно одна людина може подати 20 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахуванн за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня ти маєш подати оригінали документів особисто або з допомогою накладння кваліфікованого електронного підпису у кабінеті вступника. З усіма ключовими датами вступної кампанії можна ознайомитись за посиланням – тримай руку на пульсі та не прогав важливе!

 Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського


 


Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році–>

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році:

Положення про порядок подання та розгляду апеляцій вступників до КПІ ім. Ігоря Сікорського (зі змінами)

Положення про випускників системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні

Вартість навчання КПІ ім. Ігоря Сікорського

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту для спеціальностей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів зовнішнього незалежного оцінювання для спеціальностей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 2020-2021 років

Інформаційні матеріали приймальної комісії

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Відбіркова комісія ІМЗ:

тел.: +38(098) 386-56-70

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул. Політехнічна, 35, корпус 9, кім. 104, 1 поверх, м. Київ

 

top