Teл. кафедри:
+38 044-2048240

Акредитація

Матеріали сайту

ВСТУП НА БАКАЛАВРАТ (1 КУРС)

Якщо ти щойно закінчив школу або коледж, вже одержав документ про повну загальну середню освіту чи диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра, твій наступний крок – скласти національний мультипредметний тест! Якщо ти вже складав його в 2022 або в 2023 роках або склав зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році, ти можеш скористатись результатами цих тестувань. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання буде тривати 4 роки (якщо ти завершив навчання у школі) або 3 роки (якщо ти маєш диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра чи фахового молодшого бакалавра). За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Вся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) розміщена на офіційному сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського https://pk.kpi.ua>>>

Для вступників з тимчасово окупованих територій звертатися до освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» https://pk.kpi.ua/donbass-crimea/>>>

На кафедру Зварювального виробництва НН Інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона  прийом на 1 курс проводиться за наступною спеціальністю та освітньою програмою:

спеціальність -  131-Прикладна механіка

освітня програма - «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій»

Інформація про освітню програму на офіційному сайті КПІ ім. Ігоря Сікорського https://osvita.kpi.ua

Для отримання додаткової інформації про спеціальність, освітню програму та наші заходи запрошуємо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/N1iFADih3iDwewRv6

Сьогодні зварювання є одним з найголовніших технологічних процесів, що застосовується для виготовлення конструкцій та виробів. Без зварювання неможливе будівництво, автомобіле-, судно-, мосто- і літакобудування, створення сучасних високоефективних машин, механізмів та обладнання для виготовлення продукції, що відповідає найвищим вимогам сучасності, а також виробництво воєнної техніки. Технології зварювання занурюються в глибини світового океану та виходять у простори безмежного космосу. Вони необхідні для створення як великогабаритних конструкцій, так і для виробів, що характеризуються мікро- і навіть нанорозмірами, зокрема в електроніці при виготовленні мікропроцесорів, а також в дослідженнях, що пов’язані з вивченням будови матерії та всесвіту. Зварювання застосовують навіть у медицині для з’єднань живих тканин. За допомогою технологій зварювання отримують нероз’ємні з’єднання не тільки металів та сплавів, а й металів з неметалами, керамікою, композиційних матеріалів, надсучасних суперсплавів. Основою створення новітніх конструкцій є застосування технологій комп’ютерного моделювання та проектування, гібридних та синергетичних інноваційних технологій зварювання. В усіх економічно розвинутих країнах світу існує величезний попит на фахівців зі зварювання. Отримані знання дають можливість нашим випускникам працювати в будь-якій галузі діяльності людини як в Україні, так і за кордоном.

 

У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника).
Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років).

Під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорьского у спеціальному розділі.

 


Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2024 році

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році.


Інформаційні матеріали приймальної комісії

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Відбіркова комісія ІМЗ:

тел.: +38(098) 386-56-70

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул. Політехнічна, 35, корпус 9, кім. 104, 1 поверх, м. Київ

 

top