Teл. кафедри:
+38 044-2048240

Акредитація

Матеріали сайту

Освітні програми

Громадське обговорення:

Шановні, здобувачі вищої освіти, випускники, роботодавці, представники професійної спільноти та академічних кіл, партнери, представники інших  груп стейкхолдерів!

Запрошуємо Вас з 01.04.2024 по 02.05.2024 взяти участь в обговоренні освітніх програм, за якими ведеться підготовка здобувачів вищої освіти, і залишити відгуки, побажання та пропозиції для підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.

 

 Просимо стейкхолдерів надсилати  відгуки, рецензії, пропозиції, зауваження, рекомендації щодо освітніх програм:

- на електронну пошту гаранта  магістерської освітньо-професійної програми Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповнити форму  

Освітньо-професійна програма «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Спеціальність 131 Прикладна механіка

 

- на електронну пошту гаранта бакалаврської освітньо-професійної-програми  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або  заповнити форму.

ПРОЄКТ 2021  Освітньо-професійної програми «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Спеціальність 131 Прикладна механіка

Освітньо-професійна програма «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Спеціальність 131 Прикладна механіка

 

 

Ознайомитись із затвердженими освітніми програмами можна за посиланнями: 

Результати опитування здобувачів першого освітньо-професійного рівня освіти
Для надання зауважень та пропозицій  за даною освітньою програмою  просимо заповнити  форму або надіслати на електронну пошту гаранта бакалаврської освітньо-професійної програми Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Рецензія ДКТБ ІЕЗ ім. Є.О. Патона

Рецензія ТОВ "Оператор Газотранспортної системи України"

Рецензія ТОВ ОРІОН.ГРУП

Рецензія ТОВ "ФРОНІУС УКРАЇНА"

Рецензія ТОВ "Зовнішньо-економічне представництво КУІЗ ім. Є.О. Патона"

Рецензія ТОВ "НВЦ "ПЛАЗЕР"

Рецензія - відгук ТОВ "Прогрестех-Україна"

Рецензія-відгук ТОВ "СФЕРА-ТЕХНО"

Рецензія-відгук ТОВ "Машінтех"

Відгук ІЕЗ ім. Є.О. Патона

Відгук аспіранта кафедри ЗВ

Рецензія магістранта кафедри ЗВ

 

 

Для надання зауважень та пропозицій  за даною освітньою програмою  просимо заповнити форму або надіслати на електронну пошту гаранта магістерської освітньо-  професійної програми Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Зауваження та пропозиції  за даними освітньо-науковими програмами  просимо надсилати на електронну пошту завідувача кафедри зварювального виробництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 


 Чинні у 2022-2023 освітні програми (набір припинено у 2022 р.):

«ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖИНІРИНГ У ЗВАРЮВАННІ»  «WELDING TECHNOLOGY AND ENGINEERING»  

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 

(останній випуск у червні 2023 р.)

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА  другого (магістерського) рівня вищої освіти  

(останній випуск у грудні 2022 р.)

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА  другого (магістерського) рівня вищої освіти         

(останній випуск у травні 2023 р.)

 

 

 

 

top