Teл. кафедри:
+38 044-2048240

Акредитація

Матеріали сайту

Студентське життя

В КПІ ім. Ігоря Сікорського працює широка мережа організацій, які представляють інтереси студентів, організують їх дозвілля, науковий пошук, захист громадських інтересів.

Студентські організації

 Медіа ресурси студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

 Всім іногороднім надається місце в гуртожитку.

Студмістечко КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Директор студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського: Іщенко Олександр Анатолійович тел.: 454-92-31 Дирекція студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського: 3 гуртожиток, 2 кабінет Прийомні години: з 9 до 18, обід з 13 до 14

Електронна пошта: studmisto[at]kpi.ua 

Соціальні мережі: FB , TW, IN

Сайт студміста 

На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживають понад 13 тис. студентів. Гуртожитки студмістечка за призначенням поділяються на 17 гуртожитків для одинаків, 2 сімейні гуртожитки та 1 гуртожиток для проживання аспірантів.

У студмістечку проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету, яка є в кожному з гуртожитків.

Усі гуртожитки компактно розташовані в кампусі університету, який примикає до паркової зони (Солом'янський район м. Києва).

Гуртожитки для одинаків є коридорного типу та блочного типу. Кімнати розраховані на проживання 3-4 чоловік. В гуртожитках коридорного типу санвузли та кімнати з умивальниками розташовані на кожному поверсі в обох кінцях коридору.

Душеві розташовані на першому поверсі. На кожному поверсі знаходяться по дві кухні.

У гуртожитках блочного типу блок складається з двох або п'яти кімнат. В кожному блоці окремо розташовані санвузол та душеві. У гуртожитках, де блок складається з п'яти кімнат, кухня знаходиться в блоці, а в інших на кожному поверсі.

Вартість проживання залежить від кількості проживаючих у кімнаті студентів.

У сімейних гуртожитках кімнати мають планування однокімнатних квартир.

У кожному гуртожитку є робочі кімнати, де студенти мають можливість навчатися, проводити різні культурно-масові заходи та спортивні кімнати для занять спортом.

На території студентського містечка розташовані: студентська поліклініка, студентська їдальня на 800 місць, торгівельно-побутовий центр, аптеки, магазини, кафе, студентські клуби, дитячі та спортивні майданчики, а також відділення міліції та служби безпеки університету.

Студенти ЗФ проживають в  гуртожитку №20.

Адреса гуртожитку № 10 КПІ ім. Ігоря Сікорського: вул. Виборзька 2/24
Контактні телефони корпусів і гуртожитків КПІ - http://kpi.ua/contacts

Кампус КПІ ім. Ігоря Сікорського

top