Teл. кафедри:
+38 044-2048240

Акредитація

Матеріали сайту

Стипендіальне та медичне забезпечення

Стипeндія – це грошова виплата, яка сплачується кожного місяця і підтверджується сесією, яку здають студенти після проходження семестру.

Стипендія призначається:

  • студентам денної форми навчання, що навчаються за рахунок коштів загального фонду державного бюджету;
  • студентам, що навчаються за угодою, укладеною між КПІ ім. Ігоря Сікорського та фізичними або юридичними особами. Стипендія може виплачуватися за рахунок коштів цих осіб, якщо це передбачено умовами укладеної угоди;
  • студентам, які є іноземними громадянами та особами без громадянства. Призначення і виплата стипендій проводиться відповідно до міжнародних договорів України і актів Кабінету Міністрів України.

Документи, типи та розмір стипендії на офіційному сайті ДНВР КПІ>>>>

 

Студентам, що навчаються в КПІ ім. Ігоря Сікорського надається безкоштовне кваліфіковане медичне обслуговування в поліклініці власне цього університету, яка знаходиться на території навчальних і житлових корпусів даного закладу. Поліклініка обслуговує до 25 тис. студентів.  Повноцінний список кваліфікованих спеціалістів включає в себе: терапевтів, стоматологів, гастроентерологів, дерматологів, оттоларингологів, психотерапевтів, гінекологів, хірургів. Наявність клінічної лабораторії, кабінету електрофізпроцедур, рентген-кабінет, кабінет для обстеження шлунково-кишкових захворювань та серцево-судинних. Відбувається обовязковий медогляд студентів, що навчаються в даному закладі, а також повна медична допомога і консультації цім студентам до закінчення навчання.

Наявність 4 студентських спортивно-оздоровчих таборів та лікувально-оздоровчих закладів у Карпатах дає можливість відпочити і зміцнитись студентам у період зимових та літніх канікул. Щоб потім з новими силами приступити до важливого в житті процесу навчання.

top