Усе починається з потреби

Люди зводять будинки, щоб у них жити, та наповнюють їх побутовими речами, щоб створити комфорт. Люди будують дороги й мости, винайшли автомобілі, поїзди, кораблі та літаки, щоб швидше діставатись будь-якої точки ланети. Люди створили телефони і комп’ютери, щоб мати можливість спілкуватись у будь-який час, придумали передавати сигнали через супутники та оптичне волокно, щоб робити це швидко  і якісно.

Що спільного у цих речах?

Це спільне – нероз’ємні з’єднання. Ми створюємо їх. Ми вивчаємо властивості матеріалів, і навчились з’єднувати не тільки метали, але й живі тканини. Ми любимо виклики. Ми підкорили енергію плазми, світла, повітря, вибуху, і тепер вона допомагає нам з’єднувати елементи будь-якої форми та розмірів.

Технології  та інжиніринг  у зварюванні

Ми працюємо  з новими сучасними матеріалами, досліджуємо їхні властивості й оцінюємо здатність до зварювання. Ми виконуємо дизайн зварних конструкцій, винаходимо нові та модернізуємо класичні технології.

Для отримання додаткової інформації про спеціальність, освітню програму та наші заходи запрошуємо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/N1iFADih3iDwewRv6

Кафедра проводить підготовку за такими програмами:

Студентам, що успішно навчаються призначається стипендія.
Студенти, які не мають житла, забезпечуються гуртожитком.
Наші студенти мають можливість брати участь у міжнародних програмах подвійного диплому з провідними університетами Бразилії та Німеччини, пройти підготовку за програмами міжнародної системи підготовки персоналу в галузі зварювання International Welding Engineer (IWE), International Welding Technologist (IWT), International Welding Inspector (IWI).
Заняття студентів проходять в окремому навчальному корпусі Зварювального факультету, що створює неповторну атмосферу спілкування, єдності духу і взаєморозуміння між викладачами кафедри і студентами.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Відбіркова комісія ІМЗ:

тел.: +38(098) 386-56-70

вул. Політехнічна, 35, корпус 9, кім. 104, 1 поверх, м. Київ.

7 переваг навчання у нас, чому саме ми!

Дисципліни кафедри

Отримання інженерної або магістерської освіти напряму зварювання за кордоном

Стипендіальне та медичне забезпечення

Питання, які часто задають