23 листопада 2023 року в 23 корпусі НН ІМЗ ім. Є.О. Патона завідувач відділу зварювання пластмас Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, доктор технічних наук, професор Максим Юрженко провів відкриту лекцію на тему: «Основи зварювання пластмас та сучасні тренди в галузі»

Посилання на відеозапис:

14 вересня 2023 р. завідувач  відділу «Спеціалізована високовольтна техніка та лазерне зварювання», Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України Бернацький Артемій Володимирович прочитав студентам освітньої програми "Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій" відкриту лекцію на тему: "Сучасний стан та проблеми лазерного та гібридного лазерно-дугового зварювання сталей".

27.10.2022 відбулась он-лайн зустріч із заступником директора по роботі з персоналом компанії "Прогрестех-Україна" Максимом Гладським.
Прогрестех-Україна є найбільшим у Східній Європі постачальником послуг для компанії Boeing. Входить до складу міжнародного холдингу Progresstechgroup, котрий консолідує інженерні центри в Європі і Північній Америці та має 14 офісів по всьому світі.

Тема зустрічі: Кар’єрні можливості для студентів та випускників інженерних спеціальностей.

Компанія Прогрестех-Україна  є стейкхолдером освітньої програми «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій». Обговорювалися особливості підготовки інженерних кадрів, можливості працевлаштування та кар’єрного зростання студентів і випускників нашої освітньої програми. Було особливо наголошено на важливості підготовки спеціалістів саме інженерного спрямування, оскільки такі спеціалісти є вкрай важливими для стійкості,  відновлення та розвитку нашої країни, особливо в умовах російської агресії. Пан Максим наголосив, що випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського (в тому числі і нашої освітньої програми) складають 37 % від інженерного складу компанії, що засвідчує високий рівень їх підготовки.

Дякуємо доповідачу - заступнику директора по роботі з персоналом компанії "Прогрестех-Україна", Максиму Гладському за цікаву і корисну розмову.