Вступ до магістратури

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Якщо ти плануєш продовжити навчання після одержання диплома бакалавра, то ти можеш вступити на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний – другий (магістерський) рівень вищої освіти. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання – освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки – це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури. Проте, вступ до аспірантури можливий з дипломом магістра як за освітньо-науковою так і за освітньо-професійною програмою.
Вся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) розміщена на офіційному сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського https://pk.kpi.ua

Підготовка фахівців здійснюється за двома освітніми  програмами:

• освітньо-професійна програма «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій»
  • освітньо-наукова програма "Прикладна механіка"

Інформація про освітні програми на офіційному сайті КПІ ім. Ігоря Сікорського osvita.kpi.ua:

Вступаючи до магістратури за державним замовлення або за кошти фізичних та/або юридичних осіб на спеціальність 131 Прикладна механіка  тобі потрібно обов’язково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), фахове вступний іспит та подати до розгляду мотиваційний лист.

Для отримання додаткової інформації про спеціальність, освітню програму та наші заходи запрошуємо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/N1iFADih3iDwewRv6

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне ЄВІ й ЄФВВ (за потреби) або фахове випробування потрібно обов’язково (для вступу за державним замовленням).

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись в електронному кабінеті для складання фахового вступного випробування, яке буде проводитись в університеті
Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті https://imz.kpi.ua/uk.

По закінченню навчання присвоюється кваліфікація «Магістр прикладної механіки», які надають можливість випускникам працювати у провідних підприємствах реального сектору економіки, розробником процесів отримання нероз'ємних з'єднань з металів, пластмас, композитів, керівником та технологом зварювального виробництва, конструкторами інтелектуального обладнання, фахівцем з впровадження адитивних технологій.
Проєктувати високоефективні процеси розмірної обробки виготовлення 3D виробів з використанням лазерного променя, електричного розряду, ультразвуку та відповідне обладнання.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2024 році:

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році

Посилання на програму фахового іспиту для:

• освітньо-професійної підготовки магістра>>>>>
  • освітньо-наукової підготовки магістра>>>>>