Сердечно вітаємо ювіляра!

25 січня 2024 року доцент кафедри зварювального виробництва,
шановний Сливінський Олексій Анатолійович, відзначає 50 років від дня народження.

Він в 1997 році з відзнакою закінчив зварювальний факультет КПІ, а згодом в 2004 році у Німеччині захистив дисертацію та одержав науковий ступінь доктор-інженер.
З 2005 року працює на кафедрі зварювального виробництва, продовжує педагогічну справу свого батька - багаторічного декана зварювального факультету Анатолія Матвійовича. Олексій Анатолійович проявив себе як авторитетний високопрофесійний викладач, вимогливий та справедливий по відношенню до студентів. Він плідно займається науковою діяльністю, має великий науковий доробок. В цей день бажаємо шановному Олексію Анатолійовичу міцного здоров'я, усяких життєвих гараздів, щастя і щирої вдачі! Нехай Ваші творчі плани і задуми успішно реалізуються задля розвитку зварювальної освіти і науки в мирній Україні!