❗❗❗ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ❗❗❗

❗❗❗УВАГА❗❗❗
❗❗❗ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ ЗАНЯТЬ ❗❗❗
Шановні здобувачі вищої освіти та викладачі НН ІМЗ ім. Є. О. Патона!
Нагадуємо, що з 1 травня 2023 року у зв’язку з переходом на змішаний тип навчання за окремими освітніми компонентами розклад занять змінено: http://roz.kpi.ua/.

Нагадуємо! З 01.05.2023 розпочинається навчання в змішаному форматі!

З 01.05.2023 у весняному семестрі 2022/2023 н.р.
розпочинається навчання в змішаному форматі для певних груп, освітніх програм, спеціальностей та курсів (лекції онлайн, практика та лабораторні роботи офлайн).
 Перелік спеціальностей рекомендованих Адміністративною радою КПІ ім. Ігоря Сікорського за якими буде організовано навчання в очному режимі.
 Наказ №НОН/111/2023 від 30.03.2023 "Про організацію освітнього процесу у весняному семестрі 2022/2023 н.р. в змішаному режимі за окремими спеціальностиями та освітніми програмами університету”.

Як дізнатись чи виходить моя група на очне навчання?
   • Про це вас вже мали поінформувати ваш куратор та викладачі з конкретних дисциплін, з яких передбачено проведення очних пар.

Чи змінився розклад?
   • Так. Врахуйте, що в розкладі занять ймовірно відбулись зміни – не лише відносно тих пар, що проводяться в очному режимі, але і тих, що в будуть продовжувати проходити в режимі онлайн. Тому перевірте свій розклад на roz.kpi.ua та уточніть чи є якісь зміни у викладачів, якщо вам ще досі не надали інформацію щодо змін. Зауважте, на сайті https://schedule.kpi.ua зміни не внесені.

Що робити, якщо немає можливості бути присутнім на очних парах?
   • Негайно зв’язатись з куратором групи і повідомити про обставини, що унеможливлюють ваш вихід на очне навчання. Можливий вихід із ситуації – перенесення даних дисциплін на наступний семестр чи навчальний рік (якщо це можливо в рамках структурно-логічної схеми вашої освітньої програми), оформлення індивідуального навчального плану (за умови згоди викладачів, кафедри, декана/директора), оформлення академічної відпустки.

Поселення до гуртожитків
   • Поселення до гуртожитків студмістечка тривало з 17.04 і наразі перший етап вже завершено.
 Якщо з певних причин у вас не вийшло поселитися у відведені терміни – повідомте про це відповідальну особу за поселення вашого ф/ННІ. Контакти та детальний алгоритм поселення тут.

Не нехтуйте повітряними тривогами! У разі тривоги користуйтеся укриттями на території університету.

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!