Звичайна лабораторна робота з ТУЗП

Виконуючи звичайну лабораторну работу з ТУЗП (технології та устаткування зварювання плавленням)...

Ну Ви всі пам'ятаєте: зважили пластину, наплавили валік, дочекались поки охолоне, зачистили, зважили знову, наплавили на іншому режимі, дочекались поки охолоне... І так мінімум 3 рази на кожен спосіб зварювання... Колись ми всі це важили на вагах, як у алхіміка, з гирьками та безліччю малюсеньких пластинок з не дуже певно вибитими цифрами... І от, деяким студентам це набридло (не будемо показувати пальцем, але їхні прізвища закарбовані в нашій пам'яті). Відтоді все у лабораторії 112 зважується цифровими електронними вагами.

Подяка небайдужим від декількох поколінь студентів і від кафедри зварювального виробництва!)