Online зустріч з заст. дир. компанії "Прогрестех-Україна"

Зустріч з Максимом Гладським з "Прогрестех-Україна"

27.10.2022 відбулась он-лайн зустріч із заступником директора по роботі з персоналом компанії "Прогрестех-Україна" Максимом Гладським.
Прогрестех-Україна є найбільшим у Східній Європі постачальником послуг для компанії Boeing. Входить до складу міжнародного холдингу Progresstechgroup, котрий консолідує інженерні центри в Європі і Північній Америці та має 14 офісів по всьому світі.

Тема зустрічі: Кар’єрні можливості для студентів та випускників інженерних спеціальностей.

Компанія Прогрестех-Україна  є стейкхолдером освітньої програми «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій». Обговорювалися особливості підготовки інженерних кадрів, можливості працевлаштування та кар’єрного зростання студентів і випускників нашої освітньої програми. Було особливо наголошено на важливості підготовки спеціалістів саме інженерного спрямування, оскільки такі спеціалісти є вкрай важливими для стійкості,  відновлення та розвитку нашої країни, особливо в умовах російської агресії. Пан Максим наголосив, що випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського (в тому числі і нашої освітньої програми) складають 37 % від інженерного складу компанії, що засвідчує високий рівень їх підготовки.

Дякуємо доповідачу - заступнику директора по роботі з персоналом компанії "Прогрестех-Україна", Максиму Гладському за цікаву і корисну розмову.