ARTистизм від наших майстрів

Дехто вважає, що щось зробити то дуже легко - взяв і зробив. Так теж буває, але зазвичай.....

Так теж буває, але зазвичай від ідеї до втілення минає досить довгий час. Ця невеличка зварна скульптура розпочала своє життя ще в доковідні часи, треба було щось дати студентам в руки, щоб вони набули практичних навичок роботи з металом. Всі заготовки, ніжки, ручки, оченята зроблені руками студентів під час роботи гуртка SMART ART і зроблені з того що вони самі знайшли в купі металобрухту. Потім майже два роки вона чекала дбайливих рук. Люди прийдуть почнуть збирати, додадуть нову деталь, ап пандемія... А ще гірше - війна... Воно як би і не на часі, але вирішили витратити пару днів і доробити недороблене. Бо дороблена річ радує око, а недороблена бентежить душу. Фото з самого початку ніхто не робив, от ми і вирішили зробити довше ніж зазвичай відео - майже маленький документальний фільм про народження посіпаки. Прискорений режим дав змогу показати як багато інколи треба зробити перед тим як зварити один шов. Маємо надію, що ця робота буде Вам корисною.

Ваша кафедра Зварювального виробництваCool