Teл. кафедри:
+38 044-2048240

Акредитація

Матеріали сайту

Підготовка Міжнародних інженерів та технологів зі зварювання

Що це за програма?
Кафедра зварювального виробництва КПІ ім. Ігоря Сікорського є навчальним центром у системі підготовки персоналу зварювального виробництва за стандартами ISO. Зокрема, на його базі можна отримати дипломи Міжнародних інженерів (IWE) та технологів (IWT) зі зварювання. Цей диплом визнається у 52 країнах світу (охоплено всю Європу, обидві Америки, Австралію, Нову Зеландію, значну частину Азії та промислово розвинені країни Африки) і не потребує нострифікації. Диплом є своєрідною перепусткою на роботу в компанії з іноземним капіталом та сертифіковані за стандартом ISO 3834.

За якими спеціальностями проводиться навчання?
До участі в програмі допускаються студенти таких напрямів: зварювання, прикладна фізика, гірництво, металургія, ливарне виробництво, інженерне матеріалознавство, прикладна механіка, інженерна механіка, машинобудування, теплоенергетика, гідроенергетика, атомна енергетика, енергомашинобудування, електротехніка та електротехнології, електромеханіка, авіа-та ракетобудування, двигуни та енергетичні установки літальних апаратів, суднобудування та океанотехніка, будівництво. Для студентів-зварювальників є можливість навчатись за скороченою програмою, для інших спеціальностей – за повною.

Хто бере участь у програмі?
Навчання відбувається на базі кафедри зварювального виробництва КПІ ім. Ігоря Сікорського, атестацію проводить Міжгалузевий учбово-атестаційний центр ІЕЗ ім. Є. О. Патона, видачу та реєстрацію дипломів виконує Секретаріат Міжнародного інституту зварювання (м. Порто-Сальво, Португалія).

Яка загальна схема навчання?
За кваліфікацією Міжнародний інженер можливі три схеми навчання. Для осіб, які мають диплом бакалавра зварювання, навчання триває з середини вересня до початку березня. Заняття вечірні, 3-4 рази на тиждень. Протягом навчання необхідно скласти 4 письмових іспити (з правом перескладання по 2 рази кожен) і 1 усний (допуск до усного іспиту надається особам. Які склали усі письмові з позитивною оцінкою). Для бакалаврів інших спеціальностей (див. перелік) навчання триває з травня по березень з тим самим набором іспитів та правом перескладання. Для осіб із дипломом бакалавра за будь-якою спеціальністю з переліку та досвідом роботи у зварювальному виробництві не менше 4 років, навчання триває 3 тижні, але набір іспитів залишається незмінним.

За кваліфікацією Міжнародний технолог діють аналогічні до інженерних схеми навчання, але стартовими вимогами до цієї кваліфікації є диплом техніка або молодшого спеціаліста (для інженерів потрібен бакалавр), іспити простіші, занять трохи менше. Студенти-зварювальники, які на момент вступу до КПІ мали дипломи молодших спеціалістів (наприклад, групи за інтегрованим навчальним планом), мають можливість отримати допуск до іспитів, прослухавши всього 40 годин лекцій.

На базі дипломів Міжнародного інженера та технолога у подальшому можливе отримання диплома Міжнародного інспектора повного рівня (IWI-C) за скороченою програмою та із пере зарахуванням іспиту з технології зварювання.

Як взяти участь у програмі?
Необхідно подати заяву  (зразок можна взяти в деканаті). Навчання відбувається на контрактній основі. Знання іноземної мови не вимагається.

Контактна інформація
Інформація про підготовку за програмами Міжнародного інституту зварювання:
http://atb.weld.kpi.ua/

top