Виставки МПФ 2015

Кафедра зварювального виробництва у 2015 році прийняла участь в роботі XIV Міжнародного промислового форуму (24-27 листопада 2015 року). Співробітники кафедри представили свої наукові розробки в експозиції НТУУ «Київський політехнічний інститут».

Викладачі кафедри провели перемовини з представниками всесвітньо відомих фірм, що розробляють і виготовляють сучасне зварювальне обладнання та зварювальні матеріали. З такими фірмами, як ТзОВ Фроніус Україна, ТОВ «Бінцель Україна ГМБХ» вже відбувається співробітництво. Сучасне зварювальне обладнання цих компаній використовується в навчальному процесі та наукових дослідженнях на кафедрі.

Цікаві напрямки співпраці були обговорені також з новими потенційними партнерами, такими як ESAB, SVARCOM, ТзОВ «Центросплав-Україна», ТзОВ «Витаполис», «Самит» (KEMPI), Хорда, PV “IDEL”, ТОВ «Профтехсистема» та інші.