Вступ на 1 курс (випускники шкіл, за сертифікатами ЗНО)

Усе починається з потреби

Люди зводять будинки, щоб у них жити, та наповнюють їх побутовими речами, щоб створити комфорт. Люди будують дороги й мости, винайшли автомобілі, поїзди, кораблі та літаки, щоб швидше діставатись будь-якої точки ланети. Люди створили телефони і комп’ютери, щоб мати можливість спілкуватись у будь-який час, придумали передавати сигнали через супутники та оптичне волокно, щоб робити це швидко  і якісно.

Що спільного у цих речах?

Це спільне – нероз’ємні з’єднання. Ми створюємо їх. Ми вивчаємо властивості матеріалів, і навчились з’єднувати не тільки метали, але й живі тканини. Ми любимо виклики. Ми підкорили енергію плазми, світла, повітря, вибуху, і тепер вона допомагає нам з’єднувати елементи будь-якої форми та розмірів.

Технології  та інжиніринг  у зварюванні

Ми працюємо  з новими сучасними матеріалами, досліджуємо їхні властивості й оцінюємо здатність до зварювання. Ми виконуємо дизайн зварних конструкцій, винаходимо нові та модернізуємо класичні технології.

Кафедра зварювального виробництва готує фахівців за спеціальністю 131 «Прикладна  механіка»  (спеціалізація Технології  та  інжиніринг  у  зварюванні). Навчальна програма кафедри спрямована на підготовку  фахівців  з  розробки  технологій зварювання,  зварювальних  матеріалів  із заданими  властивостями,  проектування механічного  обладнання,  діагностики  і прогнозування  надійності  і  працездатності зварювальних  конструкцій,  сертифікації  та  управління  якістю  у  виробництві. Студенти  мають  можливість  брати  участь  у  міжнародних  програмах  подвійного диплому з провідними  університетами  Бразилії  та Німеччини, пройти підготовку за  програмами  міжнародної  системи  підготовки  персоналу  в  галузі  зварювання International  Welding  Engineer  (IWE),  International  Welding  Technologist  (IWT), International Welding Inspector (IWI).

Для вступу необхідно скласти іспити на Зовнішньому незалежному оцінюванні
                         - у 2016, 2017 або 2018 році з математики, фізики, української мови;

- у 2018 року з іноземної мови (замість фізики, за вибором абітурієнта);
наступні предмети з ваговими балами:

1. Українська мова та література – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.2)
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.5)
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.2)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

На що варто звернути увагу вступникові до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році?

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв КПІ ім. Ігоря Сікорського зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році

Додатки Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році:

1. Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського
    2. Перелік конкурсних пропозицій КПІ ім. Ігоря Сікорського
    3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вартість навчання у 2017/2018 навчальному році

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ.

Під час прийому документів відбіркових комісії факультетів можуть бути розміщені в інших корпусах (7, 15, 13, 18).

Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46

Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі

Як доїхати?

До станції метро «Політехнічний інституту», до зупинки громадського транспорту «вул.Польова» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують проспектом Перемоги (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Вулиця Політехнічна — пішохідна.
Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках. Для детальної інформації щодо території КПі ім. Ігоря Сікорського — скористайтесь мобільним додатком KPIMaps або перегляньте сенсорну мапу.

Детальна інформація про територію КПІ ім. Ігоря Сікорського