Вступ на 1 курс (випускники технікумів/коледжів, за дипломом молодшого спеціаліста)

Усе починається з потреби

Люди зводять будинки, щоб у них жити, та наповнюють їх побутовими речами, щоб створити комфорт. Люди будують дороги й мости, винайшли автомобілі, поїзди, кораблі та літаки, щоб швидше діставатись будь-якої точки ланети. Люди створили телефони і комп’ютери, щоб мати можливість спілкуватись у будь-який час, придумали передавати сигнали через супутники та оптичне волокно, щоб робити це швидко  і якісно.

Що спільного у цих речах?

Це спільне – нероз’ємні з’єднання. Ми створюємо їх. Ми вивчаємо властивості матеріалів, і навчились з’єднувати не тільки метали, але й живі тканини. Ми любимо виклики. Ми підкорили енергію плазми, світла, повітря, вибуху, і тепер вона допомагає нам з’єднувати елементи будь-якої форми та розмірів.

Технології  та інжиніринг  у зварюванні

Ми працюємо  з новими сучасними матеріалами, досліджуємо їхні властивості й оцінюємо здатність до зварювання. Ми виконуємо дизайн зварних конструкцій, винаходимо нові та модернізуємо класичні технології.

Кафедра зварювального виробництва готує фахівців за спеціальністю 131 «Прикладна  механіка»  (спеціалізація Технології  та  інжиніринг  у  зварюванні). Навчальна програма кафедри спрямована на підготовку  фахівців  з  розробки  технологій зварювання,  зварювальних  матеріалів  із заданими  властивостями,  проектування механічного  обладнання,  діагностики  і прогнозування  надійності  і  працездатності зварювальних  конструкцій,  сертифікації  та  управління  якістю  у  виробництві. Студенти  мають  можливість  брати  участь  у  міжнародних  програмах  подвійного диплому з провідними  університетами  Бразилії  та Німеччини, пройти підготовку за  програмами  міжнародної  системи  підготовки  персоналу  в  галузі  зварювання International  Welding  Engineer  (IWE),  International  Welding  Technologist  (IWT), International Welding Inspector (IWI).

ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА ДИПЛОМОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Якщо обрана тобою спеціальність не входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, ти маєш обрати споріднену для тебе спеціальність (тобто таку спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й претендувати навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спецільність чи спорідненої спеціальності в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Не впусти можливість!

Важливі посилання!

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році