1. Чи буду я отримувати стипендію і яку?

Так, всі студенти першого курсу, які навчаються за кошти державного бюджету в першому семестрі отримують стипендію. Подальше отримання стипендії залежить від твоїх успіхів в навчанні. Тобі потрібно отримувати середній бал не нижче 4,0! А за умови навчання на відмінно отримуватимеш підвищену стипендію. Зараз розмір стипендії становить 825 грн на місяць, а підвищеної 925 грн.

2. Чи зможу я проживати у гуртожитку?

Так! Всім іногороднім студентам надається гуртожиток. Вартість при 4-х місному поселенні в кімнаті становить 268 грн на місяць. Якщо ти бажаєш, то в гуртожитку можливо підвищити якість проживання за рахунок зменшення кількості студентів що проживають в кімнаті. Вартість проживання при цьому збільшиться.

3. Які документи мені необхідні подавати для вступу на факультет для навчання за спеціалізаціями кафедри?

Кафедра забезпечую навчання за двома спеціалізаціями: «Автоматизовані технологічні системи в зварюванні» та «Якість, стандартизація та сертифікація».

Якщо ти вступаєш на перший курс, навчання можливе тільки за спеціалізацією «Автоматизовані технологічні системи в зварюванні». Після завершення бакалаврської підготовки (або при наявності диплому про вищу освіту не нижче бакалавра) тобі буде доступний вступ на будь-яку з наших спеціальностей. Крім того, ти зможеш навчатися одночасно на обох спеціалізаціях з отриманням дипломів за технічною спеціальністю «Прикладна механіка» та управлінською спеціальністю «Менеджмент».

Перелік документів які тобі потрібно подати знаходиться в пунктах 5.4 та 5.5 правил прийому до НТУУ «КПІ».

Запам’ятай! Якщо ти вступаєш на основі ЗНО та не маєш пільг які дають переваги при вступі, то подавати документи можливо тільки через систему електронного вступу.

4. Чи зможу я навчатися за скороченою програмою за спеціалізаціями кафедри?

Так! І тут можливі два варіанти вступу:

Ти маєш диплом молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю. В цьому випадку ти можеш за результатами вступних іспитів та/або ЗНО навчатися з першого курсу за скороченою програмою підготовки за кошти державного бюджету. Термін навчання три роки.

Ти маєш диплом молодшого спеціаліста за будь-якою іншою спеціальністю. В такому випадку ти також можеш навчатися за скороченою програмою але тільки за кошти фізичних чи юридичних осіб. Крім того, ти здаватимеш додатковий екзамен за програмою фахової підготовки.

Споріднені спеціальності за якими можливе навчання за кошти державного бюджету: 5.05050401 – «зварювальне виробництво», 5.05050402 – «газоелектротермічне нанесення покриття», 5.05050403 – «контроль якості металів і зварних з'єднань», 5.05050404 – «обслуговування і ремонт устаткування зварювального виробництва», 5.01010401 – «професійна освіта (зварювання)».

5. Яка вартість навчання?

Всі вступники, які вступали до нас раніше на спеціалізацію «Технології та інжиніринг у зварюванні» навчаються за кошти державного бюджету. Можливе навчання і за кошти фізичних та юридичних осіб, тоді орієнтовна вартість навчання складе (денна / заочна, грн. на рік): на бакалавріаті 9900 грн на рік, на спеціаліста чи магістра 11960 грн. на рік.