Лисак Валерій Володимирович

Lysak Valerij

Автобіографія:

Народився 20 червня 1951 року у місті Кіров.

У 1968 році закінчив середню школу № 21 у місті Ташкент. У 1974 році закінчив Київський політехнічний інститут. Кваліфікація «інженер-механік» спеціальність – «Технологія та обладнання зварювального виробництва».

Після закінчення інституту працював на кафедрі зварювального виробництва Київського політехнічного інституту на посадах інженера та молодшого наукового співробітника.

З 1976 по 1986 рр працював на посаді асистента кафедри зварювального виробництва КПІ, з 1986 по 1988 рр – старшого викладача кафедри ЗВ КПІ, а з 1988 р по теперішній час на посаді доцента кафедри зварювального виробництва КПІ.

З 1976 по 1980 р. Навчався у аспірантурі без відриву від виробництва.

У 1984 році захистив дисертацію на науковий ступінь кандидата технічних наук.

З 1984 по 1989 рр займав посаду заступника декана, а у 1989 – 1990 рр. виконував обов’язки декана зварювального факультету КПІ.

З 1980 по 1990 р. викладав дисципліну „Технологія виробництва зварних конструкцій” на міжнародному семінарі-практикумі UNIDO.

Маю наукове звання «доцент».

Є автором та співавтором більше 70 наукових праць, 22 авторських свідоцтв на винаходи та більше 40 методичних вказівок на виконання різноманітних видів занять. Розроблено та викладено в Інтернеті 3 навчальних дисципліни для дистанційного навчання.

Нагороджений медаллю «В пам’ять 1500-річчя Києва» та нагрудним знаком «Винахідник СРСР».

Дисципліни, які викладалися під час роботи на кафедрі зварювального виробництва:

-   зварні конструкції;

-   напруження та деформації при зварюванні;

-   технологія, механізація та автоматизація зварювального виробництва;

-   технологія виготовлення тонколистових зварних конструкцій;

-   міжнародна та національна система стандартизації у зварювальному виробництві;

-   чинники успішного працевлаштування за фахом;

-   засоби механізації зварювального виробництва;

-   складально-зварювальне оснащення.

Дисципліни, які викладаються у цьому навчальному році:

-   засоби механізації зварювального виробництва;

-   напруження та деформації при зварюванні;

-   чинники успішного працевлаштування за фахом;

Контакти:

23 корпус НТУУ „КПІ”, лаб. 322.

e-mail:   v.lysak51@gmail.com