Тел. кафедри:
+38044-2048240

ГРАФІК ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАХИСТУ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ БАКАЛАВРІВ червень 2017р.

ГРАФІК

ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАХИСТУ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ БАКАЛАВРІВ

Спеціальність 6.050504 “Технології та устаткування зварювання”

студентів денної форми навчання груп ЗВ-31с, ЗВ-32, ЗВп-41

 

12червня 2017 року Початок о 1030 годині

 

Ауд.

Склад комісії

Студент

Керівник

323

Квасницький В.В.

Лисак В.В.

Коваленко В.Л.

1.                 

ВОЗНИЙ

Дмитро Володимирович

ст. викл.,

Лисак В.В.

2.                 

ЖУКОВСЬКИЙ

Андрій Вікторович

асистент

Нестуля С.О.

3.                 

МАКСИМЕНКО

Станіслав Анатолійович

доц. к.т.н.

Зворикін К.О.

4.                 

МАЛАХОВ

Євгеній Михайлович

доц., к.т.н.

Зворикін К.О.

5.                 

ТЕРЕЩЕНКО

Євгеній Олександрович

ст. викл.

Лисак В.В.

6.                 

ТУГАРЕВ

Іван Юрійович

доц., к.т.н.

Сливінський О.А.

7.                 

ТУШИНСЬКИЙ

Максим Леонідович

доц. к.т.н.

Сливінський О.А.

8.                 

МАЦЮК

Микола Миколайович

асистент

Нестуля С.О.

 

 

12 червня 2017 року Початок о 1030 годині

 

Ауд.

Склад комісії

Студент

Керівник

319

Сливінський О.А.

Стреленко Н М.

Гаєвський В.О.

1.      

БОРОВИК

Ярослав Володимирович

ст. викл.

Лисак В.В.

2.      

БУГАЙ

Андрій Анатолійович

доц., к.т.н.

Стреленко Н.М.

3.      

ГРИНЬ

Тетяна Миколаївна

доц., к.т.н.

Гаєвський О.А.

4.      

КОСТІН

Марат Тахірович

доц., к.т.н.

Зворикін К.О.

5.      

МАГАЙ

Вадим Володимирович

ст. викл.

Лисак В.В.

6.      

МАЗУР

Вячеслав Володимирович

ст. викл.

Лисак В.В.

7.      

РАЧИЦЬКИЙ

Микола Сергійович

ас., к.т.н.

Гаєвський В.О.

8.      

ТЮТЮННИК

Микола Миколайович

доц., к.т.н.

Стреленко Н.М.

 

 

 

 

12 червня 2017 року Початок о 1030 годині

 

Ауд.

Склад комісії

Студент

Керівник

314

Гаєвский О.А.

Прохоренко О.В.

Перепічай А.О.

1.      

БУГАЙЧУК

Ілля Тарасович

доц., к.т.н.

Зворикін К.О.

2.      

ГАРВАРДТ

Владлена Ігорівна

ас., к.т.н.

Гаєвський В.О.

3.      

ДАНИЛІШИН

Богдан Михайлович

ст. викл., к.т.н.

Перепічай А.О.

4.      

КАЛЯГІН

Ігор Володимирович

доц., к.т.н.

Стреленко Н.М.

5.      

ОСТАШ

Володимир Володимирович

доц., к.т.н.

Коваленко В.Л.

6.      

ТОНКУШІНА

Катерина Дмитрівна

доц., к.т.н.

Сливінський О.А.

7.      

ЧЕРНЕЦЬКИЙ

Михайло Сергійович

доц., к.т.н.

Стреленко Н.М.

8.      

ШЕМЕДЮК

Олександр Миколайович

доц., к.т.н.

Прохоренко О.В.

9.      

ІЛЛЯШЕНКО

Євгеній Володимирович

доц., к.т.н.

Прохоренко О.В.

 

 

 

 

top