Стажування фахівців з China Aerospace Science

На кафедрі зварювального виробництва проведено стажування фахівців з China Aerospace Science & Industry Corp., Китайська народна республіка, на базі Зварювального факультету та факультету авіаційних та космічних систем за напрямком застосування зварювання та споріднених процесів в авіаційно-космічній промисловості з 20 червня по 8 липня 2016 р.

У співробітництві з співробітниками ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України китайські фахівці відвідали лабораторії відділів №7 «Фізико-металургійних процесів зварювання легких металів та сплавів» (зав. відділом д.т.н., Ю.В. Фальченко), №13 «Парофазних технологій неорганічних матеріалів» (зав. відділом д.т.н., проф. А.І. Устинов), №57 «Фізичних процесів, техніки та обладнання для електронно-променевого та лазерного зварювання» (зав. відділом д.т.н., В.М. Нестеренков), №77 «Спеціалізована високовольтна техніка та лазерне зварювання» (зав. відділом д.т.н., В.Д. Шилягін) для ознайомлення з досягненнями ІЕЗ.