Співпраця з оборонно-промисловим комплексом

В НТУУ «КПІ» 3 березня відбулася зустріч з керівниками силових відомств та військово-промислового комплексу України. Михайло Згуровський, розповів про вклад науковців НТУУ «КПІ» у підвищення боєздатності української армії, до якої зокрема долучилися і науковці зварювального факультету та кафедри зварювального виробництва

На кафедрі розроблено комплекс методів підвищення ефективності екранування броні конструкціями стільникового типу, що дозволяє покращити безпеку особового складу ЗСУ та Національної гвардії України задіяного в АТО на сході України, зменшити його втрати, зберегти життя та здоров’я людей, що є найвагомішим суспільним внеском. З погляду економіки підвищення живучості військової техніки, гарантує зменшення фінансових втрат при проведені АТО, забезпечує підвищення конкурентної спроможності української військової техніки на світовому ринку зброї.

В результаті зустрічі підписано меморандуми про науково-технічну співпрацю Інноваційно-виробничого об’єднання «Київська політехніка» з Міністерством оборони України та Державним підприємством «Укроборонпром».

Від імені об’єднання «Київська політехніка» документи підписав ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, від імені Міністерства оборони – Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак, від імені «Укроборонпрому» – його генеральний директор Роман Романов. Участь у церемонії підписання взяв Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов.