Робочий візит співробітників кафедри зварювального виробництва до Китайсько-українського інституту зварювання ім. Є.О. Патона (м. Гуанчжоу, провінція Гуандун, КНР)

У період з 2 по 14 грудня 2015 року відбувся робочий візит співробітників кафедри зварювального виробництва Квасницького В.В. та Гринюка А.А. до Китайсько-українського інституту зварювання ім. Є.О. Патона (м. Гуанчжоу, провінція Гуандун, КНР).

В рамках візиту відбулися перемовини з китайською стороною щодо етапів виконання спільних робіт та напрямків подальшої співпраці, умов подання запитів спільних міжнародних проектів зі зварювання та споріднених процесів і технологій для фінансування в КНР. Співробітники кафедри взяли участь в роботі «2015-China (Dongguan) InternationalScienceandTechnologyCooperationWeek» (11 – 13 грудня 2015 року, м. Донгуан, провінція Гуандун, КНР), де відбувся семінар «China-UkrainePatonWeldingTechnologySeminar: KeyTechnologiesforShip-buildinginthePolarRegion», на якому були представлені доповіді: «Інноваційні технології проектування та побудови криголамного флоту», доповідач д.т.н., проф., завідувач кафедри Квасницький В.В.; «Забезпечення здатності до зварювання сучасних сталей і сплавів, ефективності побудови суден полярного флоту», доповідач завідувач лабораторіями кафедри Гринюк А.А.

За результатами проведених заходів китайська сторона високо оцінила досягнення кафедри зварювального виробництва та виявила зацікавленість в подальшому розвитку співпраці та виконанні робіт за напрямками розробки та створення нових зварювальних матеріалів, технологій та обладнання для зварювання і споріднених процесів.