Зустріч з роботодавцями 2015

Традиції комплексного підходу до освітянського процесу

На зварювальному факультеті задачам працевлаштування випускників завжди приділялася першочергова увага. За всю історію нашого факультету не було випускника, який би, одержавши диплом фахівця-зварника, не знайшов собі місце роботи. Зокрема тому, що десятиріччями кафедрами факультету здійснюється безперервний моніторинг потреби профільних підприємств стосовно компетенцій майбутніх фахівців, а також факультет весь час намагається найповніше задовольняти запити підприємств щодо студентської практики, в тому числі, за межами Києва, де розміщується більшість діючих українських промислових виробництв. Серед сталих наших традицій – наприкінці осені зварювальний факультет організує зустрічі з потенційними роботодавцями, на яких студенти-старшокурсники одержують можливість детально ознайомитись з актуальними пропозиціями роботи за фахом, умовами такої роботи, її оплати, кар’єрного зростання та професійного розвитку.

25 листопада ц.р. відбулася чергова зустріч студентів-старшокурсників зварювального факультету з керівниками підприємств, які потребують собі на роботу випускників 2016 року. Перед студентами виступили і відповіли на запитання голова правління ПАТ «Коростенський завод технічного машинобудування» Яценко М.В., заступник голови правління ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод» Сироштан С.О., головний зварник ТОВ «ЮТЕМ-Інжиніринг» (входить до складу ПАТ «Південтеплоенергомонтаж») Федоров Є.С., заступник начальника відділу ІЕС ім. Є.О. Патона НАН України Дем’янов О.І. та інші. Доречи, декілька підприємств (ДП Луцький ремонтний завод «Мотор», Монастирищенська ВВФ «Енергетик» та ін.) не мали можливості  делегувати до нас своїх представників, замість прислали листи-запрошення на роботу, які були оголошені учасникам зустрічі. Під час перерви студенти-випускники мали можливість з’ясовували спеціальні вимоги майбутніх роботодавців та домовлялись з ними про зустрічі безпосередньо на місцях праці. Зокрема ПАТ «Коростенський завод технічного машинобудування» домовився із двома студентами-випускниками, одного з яких у подальшому планують призначити головним зварником підприємства.

Виступає заступник голови правління ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод» Сироштан С.О.

Після завершення зустрічі із студентами відбулася нарада представників підприємств із керівництвом зварювального факультету, на якій були обговорені напрямки подальшої співпраці в області підготовки висококваліфікованих інженерних кадрів та наукових спеціалістів.

Декан зварювального факультету д.т.н., проф. Фомічов С.К.,

доцент кафедри зварювального виробництва, к.т.н., доц. Зворикін К.О.