Вітаємо доктора філософії Зворикіна Володимира Леонідовича!

29 червня ц. р. в залі засідань Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського Головою Вченої Ради, академіком НАН України, професором Ільченко Михайлом Юхимовичем був вручений диплом доктора філософії галузі знань Механічна інженерія спеціальності Прикладна механіка Зворикіну Володимиру Леонідовичу (рішення набрало чинності з 15 квітня 2021 року), випускнику кафедри зварювального виробництва ІМЗ ім. Є. О. Патона, який 19 січня захистив дисертацію на тему «Технологічне забезпечення процесів зварювання титанових сплавів Ті-TiB між собою і з (α + β) титановим сплавом типу Т110 та із сталлю 12Х18Н10Т». Володимир Зворикін пройшов традиційний шлях молодого науковця освітньої програми «Технології та інжиніринг у зварюванні» - від бакалавра і магістра, до аспіранта (DoctoralStudent) і наразі доктора філософії (PhD in Engineering).

Кожного травня-червня кафедра зварювального виробництва запрошує до аспірантури для підготовлення молодих науковців денної і заочної форми навчання.