2020-08-18 Консультація та іспит у магістратуру

Шановні абітурієнти у магістратуру! У зв’язку з карантинними обмеженнями консультація по фаховому іспиту з освітньої програми «Технології та інжиніринг у зварюванні» відбудеться у дистанційному режимі за допомогою ZOOM середовища. Початок консультації о 12 год 00 хвилин 20 серпня 2020 року (четвер). Посилання на консультацію:

Vladyslav Kovalenko ZF приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Консультація по фаховому іспиту з освітньої програми «Технології та інжиніринг у зварюванні»

Время: 20 авг 2020 12:00 PM Киев

Подключиться к конференции Zoom

Идентификатор конференции: 784 7368 5604

Код доступа: 1id54h

УВАГА!!! Фаховий іспит у магістратуру з освітньої програми «Технології та інжиніринг у зварюванні» відбудеться 25 серпня 2020 року (вівторок) в аудиторії №232  23-го корпусу КПІ імені Ігоря Сікорського.

Початок першої сесії о 11 год 00 хвилин.

Початок другої сесії о 14год 00 хвилин

Абітурієнт самостійно вибирає на яку сесію здачі фахового іспиту приходити (на першу або другу), але по можливості рекомендовано прийти на першу сесію (11 годин 00 хвилин), щоб була можливість у випадку необхідності або неготовності абітурієнта мати можливість здати на другій сесії (14 годин 00 хвилин).

Абітурієнти, які одночасно подали заяви на освітньо-професійну (магістр професійний) та освітньо-наукову (магістр науковий) програми магістра в межах однієї освітньої програми (у нашому випадку «Технології та інжиніринг у зварюванні») повинні здавати один екзамен у межах освітньої програми.

Увага! Нагадуємо, що якщо абітурієнт подав заяви одночасно на освітню програму «Технології та інжиніринг у зварюванні»(кафедра ЗВ) та «Технологічні системи інженерії з'єднань і поверхонь»(кафедра ІП та ЗА) то абітурієнту потрібно здавати фахові іспити по кожній освітній програмі (тобто два іспити по одному на кожну освітню програму).

На фаховий іспит абітурієнт повинен прийти у захисній медичній масці або у респіраторі, мати при собі документ, що посвідчує особу та ручку. Рекомендовано також мати при собі індивідуальний антисептичний засіб та захисні рукавиці за власним бажанням. Студенти які прийдуть на іспит без захисної медичної маски або респіратора допущені до іспиту не будуть! Під час перебування на території КПІ імені Ігоря Сікорського (у аудиторіях 23 корпусу у тому числі) обов’язково потрібно дотримуватися соціальної дистанції у 1,5 метри!

Посилання на програму фахового випробування: http://weld.kpi.ua/sites/default/files/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80_%D1%84%D0%B0%D1%85_%D0%97%D0%92_2020.pdf